- Daktare, o gal į reanimaciją?
- Ligoni, neužsiiminėkit saviveikla! Pasakiau - į morgą, vadinasi, į morgą.
Pacientas, atėjęs pas gydytoją, skundžiasi:
- Gydytojau, aš dirbu kaip arklys, valgau kaip kiaulė, pavargstu kaip šuo. Ką man daryti?
- Nežinau, aš ne veterinaras... Kitas!
Nueina senutė pas ginekologą. Šis ją apžiūri ir stebėdamasis sako:
- Senute, jūs nėščia! Kaip jūsų amžiaus moteriškė...?
- Vis tie paaugliai. Viską jiems papasakok, viską jiems parodyk, duok pabandyt...
- Pažaidžiame daktarus?
- Gerai.
- Tai pasėdėk 30 minučių koridoriuje, aš tave pakviesiu, ir tu man duosi 50 litų.
- Daktare, nemiga mane visai išsekino. Ką daryti?
- Ar nebandėte skaičiuoti avių?
- Bandžiau, nepadeda.
- Tuomet tegu kiekviena avis papasakoja savo biografiją.
Iš poliklinikos grįžusi žmona sako vyrui:
- Gydytojas man patarė mėnesį pabūti prie jūros, dvi savaites kaime ir kokią savaitėlę užsienyje. Kur tu mane pirmiausia veši?
- Pas kitą gydytoją.
Persikelia lenkas gyventi Angliją, bet po poros mėnesių jis pradeda sirgti. Joks britų daktaras negali diagnozuoti ligos. Galiausiai lenkas susiranda daktarą - lenką. Lenkas papasakojo daktarui apie savo bėdą, daktaras iš kart jam sako:
- Nesijaudink, dažnai čia taip lenkams būna. Paimk kibirą, nueik į tą kambarį, prišik į kibirą, primyžk ant viršaus ir pakvėpuok ta smarve 10 minučių.
Lenkas nusistebi, bet daktaras sako - daktaras žino, todėl padaro kaip sakomas ir grįžta jausdamasis puikiai:
- Daktare, viskas suveikė. Kas man buvo?
- Tu tiesiog namų pasiilgai, - atsako daktaras.
Atneša bobutė analizus. Medicinos sesuo žiūri į buteliuką su šlapimu ir sako:
- Taigi čia aliejus!
- Oi! Tai va ko tėvas tiek barėsi, kai bulvės pridegė...
Vyras skundžiasi gydytojui:
- Kažkas atsitiko: visą laiką noriu kasytis.
- O praustis mėginote?
- Mėginau, bet po mėnesio vėl kasausi...