Mokytojas klausia Petriuko:
- Petriuk, ar tu meldiesi prieš valgant?
Petriukas atsako:
- Ne, mano mama skaniai gamina valgyt.
Žodžiu, prasidėjo mergaitei pirmosios mėnesinės... Pasimetė mergaitė, nežino ką daryt... Nubėga mergaitė pas tėtį, sako:
- Tėti, tėti, gelbėk... Man bėga kraujas..
- Iš kur? - klausia tėtis.
- Iš ten (rodo į apačią).
- Hmm.. eik pas mamą, ji tau paaiškins... - išraudęs atsakė tėtis.
Mergaitė nulekia į virtuvę, ten mama verda burokėlių sriubą. Mergaitė sako:
- Mama, gal tu žinai, kas man yra, man bėga kraujas iš ten...
- Iš kur?
- Nu iš ten (vėl rodo į apačią).
- Ai žinok neturiu dabar laiko, vėliau vakare paaiškinsiu... - atsakė mama.
Mergaitė pasimetusi, taip ir negavusi atsakymo nueina į svetainę. Žiūri mažasis broliukas ten žaidžia. Sako jam:
- Broliuk, gal tu žinai kas čia man yra. Man bėga kraujas iš ten...
- Iš kur?
- Nu iš va ten (rodo į apačią).
- Eikš pažiūrėsiu, - atsako broliukas. Žiūri minutę, dvi... Ir tada sako:
- Nu žinai aš ne ekspertas, bet man atrodo tau pim***as nuplyšo...
Mokytoja klausia Petriuko:
- Kodėl kasdien vėluoji? Žadintuvo neturi?
- Turiu. Tik jis čirškia, kai aš miegu...
Eina Petriukas su Gretute namo. Petriukas sako:
- Gretute, jeigu įlipsi į šitą medį duosiu tau 10 Lt.
- Gerai.
Gretutė įlipo į medį, pabuvo ten 5 minutes ir išlipo. Grįžusi namo giriasi mamai:
- Mama, mama, man Petriukas davė 10 Lt už tai, kad įlipau į medį!
- Durnele tu, jis tik į tavo triūsikus norėjo pažiūrėti.
Kitą dieną vėl situacija kartojasi. Petriukas:
- Gretute, jeigu įlipsi į šitą medį duosiu tau 20 Lt.
- Gerai.
Įlipo. Petriukas davė 20 Lt. Namuose Gretutė vėl giriasi mamai:
- Mama, man Petriukas davė 20 Lt už tai, kad įlipau į medį.
Mama:
- Durnele tu! Jis tik į tavo triūsikus norėjo pažiūrėti.
- Ne, mama... Šį kart aš buvau be triūsikų.
Vyksta gramatikos pamoka. Mokytoja prie lentos iškviečia Rūtelę ir sako:
- Parašyk sakinį su žodžiais "mergaitė" ir "miškas".
Rūtelė parašė: "Mergaitė išėjo iš miško".
- Gerai, Rūtele, sėskis, o tu, Petriuk, perdaryk tą sakinį į neigiamą.
Petriukas parašė: "Ne mergaitė išėjo iš miško".
- Ne, Petriuk, negerai, reikia ištaisyti, - sako mokytoja.
- Panele mokytoja, šito jau neištaisysi - šitas jau visam gyvenimui...
Petriukas su Jonuku visą dieną laksto nuo uodų... O vakare sako:
- Tu matai, Jonuk, jie jau musų su prožektoriais ieško...
- Tėveli, o kas yra vyras?
- Na... Tai stiprus žmogus, kuris myli, saugo ir rūpinasi savo šeima.
- Oho! Aš irgi noriu būti vyru kaip mama!
Pamoka. Mokytoja pasakoja apie baimę. Onutė pakelia ranką ir pasakoja:
- Mano tėvai bijo multikų.
Mokytoja:
- Kodėl?
Onutė:
- Nes kai tik aš pradedu multikus žiūrėti, tėvai nubėga į miegamąjį, pasislepia po kaldra ir pradeda drebėti.
- Tėti, aš daugiau neisiu su tavimi rogutėmis važinėtis...
- Tu mažiau zysk ir davai tempk tik!
Petriukas skambina savo tėvui ir sako:
- Tėveli, ką darai? Kaip tau sekasi?
Tėvas atsako:
- Petriuk, aš darbe, neturiu laiko, netrukdyk!
Po 5 minučių Petriukas vėl skambina. Tėvas jam vėl sako:
- Petriuk, netrukdyk, aš dirbu!
- Bet katinas prišiko ant kilimo...
- Tai išvalyk!
Po kiek laiko Petriukas vėl skambina.
- Petriuk, aš sakiau, kad neturiu laiko, aš užsiėmęs...
O Petriukas atsako:
- Bet mama su kaimynu užsirakino duris ir aš matau pro rakto skylutę, kaip kaimynas maunasi kelnes! Jei ir jis prišiks, aš nevalysiu!