Senas žvejys plauna kruviną irklą ir murma panosėj:
- Man nesvarbu, kaip tave vadina, Juozu ar Jėzumi, tu man čia per vandenį nevaikščiosi, žuvų nebaidysi...
Nuvažiavo du draugeliai pažvejoti. Prisilupo kaip reikiant ir užmigo. Ryte žiūri - tinklai pievoje stovi.
- Asile, kur tu kur tinklus pastatei???
- Pats tu asilas. Kur valtį irklavai - ten ir stačiau!!!
- Mielasis, o tu pameni, kai žvejot važiavai?
- Aha...
- Tai va, skambino tavo žuvis, klausė, ką su ikrais daryti?
Susitinka du geri draugai. Vienas klausia:
- Kaip sekasi?
- Ai, nieko gero. Vedžiau, - atsako draugas.
- O tai kas čia blogai? Ar žmona gaminti nemoka?
- Nemoka.
- Na, tai gal lovoj karšta?
- Tai kad ne, guli kaip lenta...
- Tai gal namuose švelni?
- Irgi ne, šaukia, rėkia...
- Tai ko nesiskiri?
- Matai, kai ji padaro kakutį, ten tokie balti kirminiukai yra, ant jų labai gerai žuvis kimba. Ai, bet juk tu ne žvejys, nesuprasi...
Susitinka du draugai.
- Varom ryt žvejot, - sako vienas.
- Kad manęs žmona neišleis...
- O tu daryk kaip aš: aš ryte atsikeliu, atkloju antklodę ir sakau "Na ir šikna..." Po to mes apsipykstam ir aš išvažiuoju žvejot.
Taip ir sutarė.
Kitą dieną vienas nepasirodė.
Susitikę po savaitės kalbasi:
- Tai ko aną kart nevarei žvejot, aš gi pamokiau tave...
- Tai aš taip ir dariau: atklojau antklodę ir pasakiau "Na ir šikna... Velniop tą žvejybą!"
Ištraukė senis tinklą iš jūros ir rado joje vieną vienintelę žuvelę, kuri jam tarė:
- Paleisk mane. Aš tris tavo norus išpildysiu...
Ir suprato senis, kad japonai apie Fukušimą dar daug ką nutyli...
Gamtos apsaugos inspektorius:
- Kodėl meškeriojate draudžiamoje vietoje?
- Aš nemeškerioju. Aš slieką maudau.
- Parodykite! O dabar mokėkite baudą!
- Už ką?
- Už tai, kad sliekas be maudymosi kostiumėlio.
Sėdi du žvejai šaltą naktį, žvejoja. Vienam toks žandas visas išsipūtęs. Kitas sako:
- Kolega, kodėl jūsų toks žandas išsipūtęs?
- O todėl, kad sliekus atitirpinu.
Karosas pasakoja kitam karosui:
- Žinai, tu gal ir nepatikėsi, bet tas žvejys, nuo kurio meškerės vakar nutrūkau, svėrė mažiausiai 90 kg...
Pagavo žvejys auksinę žuvelę. Žuvelė, kaip visada, pasakė, kad gali išpildyti jo norą. Žvejys ir sako:
- Padaryk taip, kad man visą laiką sektųsi.
Žuvelė sutiko ir žvejys ją paleido.
Susivyniojo žvejys meškeres, eina namo, žiūri - ant kelio 10 litų guli! Pasiėmė juos ir greitai nubėgo į hipodromą, kur pastatė už patį blogiausią arklį, santykiu šimtas prie vieno. Arklys atbėgo pirmas! Žvejys susirinko krūvą pinigų ir nubėgo į kazino. Pradėjo lošti, statyti. Ir vis laimi! Ir taip išlošė pusę milijono!
Išeina jis su tais pinigais ir galvoja: "Ką čia dabar daryt? Eisiu į viešnamį."
Nueina jis į viešnamį, o ten jį pasitinka prižiūrėtoja ir sako:
- Jūs esat mūsų 10000-asis lankytojas! Todėl jums viskas nemokamai. Ko pageidausite? Brunečių? Blondinių? Apkūnių ar plonų?
Žvejys:
- Žinot, norėčiau indės...
- Gerai, jokių problemų. Jūs mūsų klientas, o kliento noras - mums įsakymas.
Suranda žmogeliui indę. Jis praleidžia fantastišką, kaip iš Kamasutros vadovėlio, naktį.
Ryte atsibudęs sėdi, rūko.
Indė ir klausia:
- Mielasis, gal kas negerai buvo?
- Supranti, man nepatinka tas raudonas taškas tau ant kaktos.
- Tai tu gali jį nutrinti, jei tik nori.
Žvejys išsitraukia monetą, nutrina tašką ir surinka!
Indė išsigąsta ir klausia:
- Kas atsitiko?!
- Tu nepatikėsi! Mašiną laimėjau!