Tėvas skambina kaimynui:
- Tu sūnui matematikos namų darbus išsprendei?
- Išsprendžiau.
- Duok nusirašyti...
Ateina Petras pas daktarą ir sako:
- Daktare, man jau mėnuo kaip sapnuojasi tik žiurkės ir futbolas! Ką man daryti?
Daktaras pagalvojo ir sako:
- Štai, imkit, čia receptas, nusipirksite šių vaistų ir pradėkit gert nuo šiandien ir taip 2 savaites. Padės!
Petras jau eis durų link, tik staiga atsisuko į daktarą ir sako:
- Daktare, galima man pradėti gerti vaistus rytoj?
Daktaras nustebęs klausia:
- O kodėlgi ne nuo šiandien?
- Na matot, šiandien žiurkėm labai svarbios rungtynės!
Kaimas, laidotuvės. Dvi kaimynės stovi prie karsto, o viena ir sako:
- Koks jis gražus dabar numiręs.
O kita pritaria:
- Nieko keisto, jis jau tris dienas negeria...
Atneša draugai žmogeliui gimtadienio tortą. Tas apsidžiaugia, pasižiūri į jį ir sako:
- O, kaip smagu! O kur žvakutės?
- Ė, kas tau šiandien - gimtadienis ar hemorojus?
Kartą užgriūna policininkų pulkas pas narkomanus į chatą ir šneka:
- Klausykit. Ką jūs čia pastoviai veikiat. Mes gavome nusiskundimų iš kaimynų, kad iš jūsų buto pastoviai smirda degintais skudurais, pastoviai žvengiat kaip idiotai??? Ką jūs aplamai čia darot?
- Nieko... Žvengiam... Skudurus deginam.
Eilinis savaitgalis. Vyras kaip ir visados iš pat ryto blizgina savo naujutelaitį BMW. Eina aplinkui, vis patrina skudurėliu ir šypsosi plačiai. Žmonai galų gale nusibodo toks vyro elgesys ir prašo vyro pavairuoti jo automobilį. Tas visaip atsikalbinėja, bet galų gale mato, kad ramybės nebus, tiesia žmonai mašinos raktelius ir sako:
- Važiuok labai labai lėtai ir labai labai atsargiai... Ba mačiau per žinias, kad jei padarai avariją, būtinai per žinias pasako kiek tau metų!
Petraitis perskaito laikraštyje apie save nekrologą ir skambina draugui:
- Velniai griebtų, ką tie laikraščiai išsidirbinėja. Ar skaitei apie mane nekrologą?
- Skaičiau. O iš kur tu dabar skambini?
Ateina senutė į polikliniką. Prie visų kabinetų ilgos eilės. Prišoka prie vieno kabineto, prie kito, niekur neįleidžia. Ji už pilvo susiėmusi, tūpčioja. Žiūri prie vieno kabineto "Neurologas" eilės nėra. Įbėga ir šaukia:
- Daktare, darykite, ką norite, bet neišeisiu, kol neduosite vaistų. Man leidžia vidurius, trydaaaaaaaaaa...
- Tai ne pas mane, eikite pas vidaus ligų gydytoją, - sako daktaras.
O ta:
- Ne, neisiu, tu išrašyk man vaistų.
Žiūri, kad nieko nebus, tai išrašo stipresnių raminančių. Po savaitės eina gatve gydytojas neurologas. Žiūri ta pati senutė eina, šūdukus į šalis barsto, šokinėja, tokia laiminga... Prieina prie jos, klausia:
- Na, tai kaip, močiute, sveikata?
O ta:
- Ai, viskas tas pats, bet dabar į galvą neimu!
- Tėveli, o kas yra vyras?
- Na... Tai stiprus žmogus, kuris myli, saugo ir rūpinasi savo šeima.
- Oho! Aš irgi noriu būti vyru kaip mama!